LIGA OBALNIH VETERANOV 2019/20

Jesenski del

 

1.Krog, SOBOTA 05.10.2019 Dvorana Burja Škofije  
       
14.00 BRUHOTI 1:3 SANTA LUCIA
14.50 ŠD LUKA 2:1 OLMO
15.40 BLACK & WHITE 5:2 BARBACIRCOLO
16.30 ŠMARJE 0:2 ŠD SMILE
  ŠD REX REGNUM   PROST
         
2. Krog, SOBOTA 12.10.2019 Dvorana Burja Škofije
14.00 BARBACIRCOLO 0:1 ŠMARJE
14.50 OLMO 1:1 BLACK & WHITE
15.40 SANTA LUCIA 1:0 ŠD LUKA
16.30 ŠD REX REGNUM 9:0 BRUHOTI
  PROST   ŠD SMILE
       
3. Krog, SOBOTA 19.10.2019 Dvorana Burja Škofije
14.00 ŠD LUKA 1:6 ŠD REX REGNUM
14.50 ŠMARJE 2:2 OLMO
15.40 BLACK & WHITE 1:3 SANTA LUCIA
16.30 ŠD SMILE 4:2 BARBACIRCOLO
  BRUHOTI   PROST
       
4. Krog, SOBOTA 26.10.2019 Dvorana Burja Škofije
17.00 ŠD REX REGNUM 5:1 BLACK & WHITE
17.50 SANTA LUCIA 6:1 ŠMARJE
18.40 OLMO 0:3 ŠD SMILE
19.30 BRUHOTI 1:4 ŠD LUKA
  PROST   BARBACIRCOLO
       
5. Krog, SOBOTA 09.11.2019 Dvorana Burja Škofije
14.00 BLACK & WHITE 3:1 BRUHOTI
14.50 ŠMARJE 0:4 ŠD REX REGNUM
15.40 ŠD SMILE 3:1 SANTA LUCIA
16.30 BARBACIRCOLO 2:1 OLMO
  ŠD LUKA   PROST
       
6. Krog, SOBOTA 16.11.2019 Dvorana Burja Škofije
14.00 SANTA LUCIA : BARBACIRCOLO
14.50 ŠD REX REGNUM : ŠD SMILE
15.40 BRUHOTI : ŠMARJE
16.30 ŠD LUKA : BLACK & WHITE
  PROST   OLMO

 

7. Krog, SOBOTA 23.11.2018 Dvorana Burja Škofije
17.30 ŠMARJE : ŠD LUKA
18.20 ŠD SMILE : BRUHOTI
19.10 BARBACIRCOLO : ŠD REX REGNUM
20.00 OLMO : SANTA LUCIA
  BLACK & WHITE   PROST
       
8. Krog, SOBOTA 30.11.2019 Dvorana Burja Škofije
14.00 ŠD REX REGNUM : OLMO
14.50 BRUHOTI : BARBACIRCOLO
15.40 ŠD LUKA : ŠD SMILE
16.30 BLACK & WHITE : ŠMARJE
  PROST   SANTA LUCIA
       
9. Krog, SOBOTA 07.12.2019 Dvorana Burja Škofije
14.00 ŠD SMILE : BLACK & WHITE
14.50 BARBACIRCOLO : ŠD LUKA
15.40 OLMO : BRUHOTI
16.30 SANTA LUCIA : ŠD REX REGNUM
  ŠMARJE   PROST
       

 

  Tekmovalna komisija Disciplinska komisija Pritožbena komisija
Predsednik VIDMAR ALEŠ MIGLIORANZA GIANNI ALAN KOZLOVIČ
Namestnik STEFFE ARTURO MERSAD KOVAČEVIČ DEJAN PENCELJ
Član MAČAK TIHOMIR KOREN ALJOŠA ŠEHIČ SENAD

 

Trenutna lestvica

Člani 3.SFL

 

1. FS Bistrc                    24
2. A.S.C.I.                      21
3. SŽTS                          14

4. MNK Black & White     14

5. Kurjerca bar                  9

6. RC Team                      8
7. Gostilna Caprese          3

Naslednja tekma

Veterani

07.03.2020 dvorana Burja Škofije

17.00 BRUHOTI : B&W 

 

Člani

08.03.2020 dvorana Burja škofije

10:30 B&W : RC TEAM