LIGA OBALNIH VETERANOV 2017/18

Spomladanski del

 

12.Krog, SOBOTA 13.01.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 SD REX REGNUM 5:2 BRUHOTI
14:20 PRIMORCI 2:3 CIRCOLO
15:10 OLMO 2:2 PUB 33
16:00 ŠMARJE 1:2 SANTA LUCIA
16:50 LUKA 2:2 BLACK&WHITE
  INTERNI E DINTORNI : PROST
       
13. Krog, SOBOTA 20.01.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 BLACK&WHITE 2:1 OLMO
14:20 SANTA LUCIA 1:2 LUKA
15:10 PUB 33 3:2 PRIMORCI
16:00 CIRCOLO 0:0 SD REX REGNUM
16:50 BRUHOTI 6:1 INTERNI E DINTORNI
  PROST : ŠMARJE
       
14. Krog, SOBOTA 27.01.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 INTERNI E DINTORNI 3:8 CIRCOLO
14:20 SD REX REGNUM 4:2 PUB 33
15:10 PRIMORCI 0:4 BLACK&WHITE
16:00 OLMO 1:2 SANTA LUCIA
16:50 LUKA 6:2 ŠMARJE
  BRUHOTI : PROST
       
15. Krog, SOBOTA 03.02.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 ŠMARJE 1:3 OLMO
14:20 SANTA LUCIA 0:2 PRIMORCI
15:10 BLACK&WHITE 4:1 SD REX REGNUM
16:00 PUB 33 6:3 INTERNI E DINTORNI
16:50 CIRCOLO 6:1 BRUHOTI
  LUKA : PROST
       
16. Krog, SOBOTA 10.02.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 BRUHOTI 6:1 PUB 33
14:20 INTERNI E DINTORNI 3:10 BLACK&WHITE
15:10 SD REX REGNUM 2:0 SANTA LUCIA
16:00 PRIMORCI 5:3 ŠMARJE
16:50 OLMO 0:2 LUKA
  CIRCOLO : PROST
       
17. Krog, SOBOTA 03.03.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 ŠMARJE 1:11 SD REX REGNUM
14:20 SANTA LUCIA 4:0 INTERNI E DINTORNI
15:10 PUB 33 1:3 CIRCOLO
16:00 BLACK&WHITE 4:0 BRUHOTI
16:50 LUKA 1:2 PRIMORCI
  PROST : OLMO
       
18. Krog, SOBOTA 10.03.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 SD REX REGNUM 2:0 LUKA
14:20 BRUHOTI 1:1 SANTA LUCIA
15:10 INTERNI E DINTORNI 3:1 ŠMARJE
16:00 CIRCOLO 4:5 BLACK&WHITE
16:50 PRIMORCI 1:2 OLMO
  PUB 33 : PROST
       
19. Krog, SOBOTA 17.03.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 SANTA LUCIA 0:3 CIRCOLO
14:20 ŠMARJE 0:4 BRUHOTI
15:10 OLMO 3:4 SD REX REGNUM
16:00 LUKA 3:3 INTERNI E DINTORNI
16:50 BLACK&WHITE 6:1 PUB 33
  PROST : PRIMORCI
       
20. Krog, SOBOTA 24.03.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 PUB 33 1:3 SANTA LUCIA
14:20 SD REX REGNUM 3:2 PRIMORCI
15:10 BRUHOTI 1:3 LUKA
16:00 INTERNI E DINTORNI 1:11 OLMO
16:50 CIRCOLO 4:2 ŠMARJE
  BLACK&WHITE : PROST
       
21. Krog, SOBOTA 07.04.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 PRIMORCI : INTERNI E DINTORNI
14:20 OLMO 1:1 BRUHOTI
15:10 LUKA 2:4 CIRCOLO
16:00 ŠMARJE : PUB 33
16:50 SANTA LUCIA 3:7 BLACK&WHITE
  PROST : SD REX REGNUM
       
22. Krog, SOBOTA 14.04.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 BLACK&WHITE : ŠMARJE
14:20 CIRCOLO : OLMO
15:10 BRUHOTI : PRIMORCI
16:00 PUB 33 : LUKA
16:50 INTERNI E DINTORNI : SD REX REGNUM
  SANTA LUCIA : PROST

 

 

 

 

Jesenski del

 

1.Krog, SOBOTA 23.09.2017 Dvorana Burja Škofije  
13:30 BRUHOTI 1:3 SD REX REGNUM
14:20 CIRCOLO 0:4 PRIMORCI
15:10 PUB 33 6:2 OLMO
16:00 SANTA LUCIA 0:0 ŠMARJE
16:50 BLACK&WHITE 5:0 LUKA
  INTERNI E DINTORNI : PROST
       
2. Krog, SOBOTA 06.01.2018 Dvorana Burja Škofije  
13:30 OLMO 1:2 BLACK&WHITE
14:20 LUKA 6:5 SANTA LUCIA
15:10 PRIMORCI 1:1 PUB 33
16:00 SD REX REGNUM 1:4 CIRCOLO
16:50 INTERNI E DINTORNI 2:2 BRUHOTI
  PROST : ŠMARJE
       
3. Krog, SOBOTA 07.10.2017 Dvorana Burja Škofije  
13:30 CIRCOLO 14:2 INTERNI E DINTORNI
14:20 PUB 33 2:10 SD REX REGNUM
15:10 BLACK&WHITE 2:1 PRIMORCI
16:00 SANTA LUCIA 2:2 OLMO
16:50 ŠMARJE 0:4 LUKA
  BRUHOTI : PROST
       
4. Krog, SOBOTA 14.10.2017 Dvorana Burja Škofije  
13:30 OLMO 3:4 ŠMARJE
14:20 PRIMORCI 1:3 SANTA LUCIA
15:10 SD REX REGNUM 1:3 BLACK&WHITE
16:00 INTERNI E DINTORNI 0:16 PUB 33
16:50 BRUHOTI 2:5 CIRCOLO
  LUKA : PROST
       
5. Krog, SOBOTA 21.10.2017 Dvorana Burja Škofije  
13:30 PUB 33 7:3 BRUHOTI
14:20 BLACK&WHITE 5:0 INTERNI E DINTORNI
15:10 SANTA LUCIA 0:4 SD REX REGNUM
16:00 ŠMARJE 1:3 PRIMORCI
16:50 LUKA 2:3 OLMO
  CIRCOLO : PROST
       
6. Krog, SOBOTA 04.11.2017 Dvorana Burja Škofije  
13:30 SD REX REGNUM 7:1 ŠMARJE
14:20 INTERNI E DINTORNI 1:5 SANTA LUCIA
15:10 CIRCOLO 3:4 PUB 33
16:00 BRUHOTI 1:3 BLACK&WHITE
16:50 PRIMORCI 2:2 LUKA
  PROST : OLMO
       
7. Krog, SOBOTA 11.11.2017 Dvorana Burja Škofije  
13:30 LUKA 2:2 SD REX REGNUM
14:20 SANTA LUCIA 2:1 BRUHOTI
15:10 ŠMARJE 8:4 INTERNI E DINTORNI
16:00 BLACK&WHITE 5:0 CIRCOLO
16:50 OLMO 1:1 PRIMORCI
  PUB 33 : PROST
       
8. Krog, SOBOTA 18.11.2017 Dvorana Burja Škofije  
13:30 CIRCOLO 3:1 SANTA LUCIA
14:20 BRUHOTI 4:3 ŠMARJE
15:10 SD REX REGNUM 2:2 OLMO
16:00 INTERNI E DINTORNI 3:4 LUKA
16:50 PUB 33 2:2 BLACK&WHITE
  PROST : PRIMORCI
       
9. Krog, SOBOTA 25.11.2017 Dvorana Burja Škofije  
13:30 SANTA LUCIA 3:1 PUB 33
14:20 PRIMORCI 1:3 SD REX REGNUM
15:10 LUKA 5:1 BRUHOTI
16:00 OLMO 8:3 INTERNI E DINTORNI
16:50 ŠMARJE 1:7 CIRCOLO
  BLACK&WHITE : PROST
       
10. Krog, SOBOTA 02.12.2017 Dvorana Burja Škofije  
13:30 INTERNI E DINTORNI 3:6 PRIMORCI
14:20 BRUHOTI 3:0 OLMO
15:10 CIRCOLO 1:4 LUKA
16:00 PUB 33 6:2 ŠMARJE
16:50 BLACK&WHITE 2:0 SANTA LUCIA
  PROST : SD REX REGNUM
       
11. Krog, SOBOTA 09.12.2017 Dvorana Burja Škofije  
13:30 ŠMARJE 1:3 BLACK&WHITE
14:20 OLMO 2:7 CIRCOLO
15:10 PRIMORCI 4:2 BRUHOTI
16:00 LUKA 8:2 PUB 33
16:50 SD REX REGNUM 7:0 INTERNI E DINTORNI
  SANTA LUCIA : PROST
       
       
   
Tekmovalna komisija Disciplinska komisija Pritožbena komisija
Predsednik VIDMAR ALEŠ TIHOMIR MAČAK ALAN KOZLOVIČ
Namestnik STEFFE ARTURO ALJOŠA KOREN DEAN PENCELJ
Član ADMIR BEČIROVIČ MIGLIORANZA GIANNI ANDREJ OPARA

 

Trenutna lestvica

Člani 3.SFL

Play off

1. A.S.C.I.                      11
2. MNK Black & White     6
3. Kurjerca bar                4

4. Futsal UP                   3

Play out

5. RC Team                    7

6. Bruhoti                       3
7. SŽTS                         2

Naslednja tekma

Člani

 

Veterani+45

12.04.2019 dvorana Burja Škofije

21.00 B&W : OLMO

Anketa

Kako se bodo odrezali člani in veterani v sezoni 2018-2019?

Sigurno bodo osvojili 1. mesto - 0%
Borili se bodo za vrh lestvice - 22.2%
Letos jim slabo kaže - 33.3%
Me ne zanima kateri bodo - 0%

Vsi glasovi: 9
Glasovanje se je končalo na: April 1, 2019