3.SFL Koper 2017/2018,

PLAY OFF

 

1.Krog PLAY OFF nedelja 25.03.2018 Dvorana Burja Škofije

10:30

Black & white

1:1

RC Storitve

11:20

Bruhoti

4:3

A.S.C.I.

12:10

Forti in kafana

8:1

Bronx

 

Quazi team

 

Prost

 

2.Krog PLAY OFF nedelja, 08.04.2018 ŠD Burja Škofije
10:30 Quazi Team 11:3 Forti in Kafana
11:20 A.S.C.I. 7:3 RC Storitve
12:10 Black & White 3:5 Bruhoti
  Bronx : Prost

 

3.Krog PLAY OFF nedelja, 15.04.2018 ŠD Burja Škofije
10:30 Bronx : Quazi Team
11:20 Bruhoti : RC Storitve
12:10 Black & White : A.S.C.I.
  Forti in Kafana : Prost

 

SPOMLADANSKI DEL

 

8.Krog,nedelja 14.01.2018 Dvorana Burja Škofije
10:30 RC Storitve 0:0 Quazi team
11:20 A.S.C.I. 3:3 Bruhoti
12:10 Forti in kafana 3:9 Black & White
  Bronx   Prost
     
9.Krog,nedelja 21.01.2018 Dvorana Burja Škofije
10:30 Black & white 3:2 A.S.C.I.
11:20 Bruhoti 2:3  RC Storitve
12:10 Quazi team 2:4 Bronx
  Forti in kafana   Prost
       
10.Krog,nedelja 28.01.2018 Dvorana Burja Škofije
10:30 Bronx 3:4 Bruhoti
11:20 RC Storitve 5:4 Black & white
12:10 A.S.C.I. 8:3 Forti in kafana
  Quazi team   Prost
       
11.Krog,nedelja 04.02.2018 Dvorana Burja Škofije
10:30 Forti in kafana 3:7 RC Storitve
11:20 Black & white 2:1 Bronx
12:10 Bruhoti 4:3 Quazi team
  A.S.C.I.   Prost
       
12.Krog,nedelja 11.02.2018 Dvorana Burja Škofije
10:30 Quazi team 1:3 Black & white
11:20 Bronx 5:5 Forti in kafana
12:10 RC Storitve 1:7 A.S.C.I.
  Bruhoti   Prost  
       
13.Krog,nedelja 11.03.2018 Dvorana Burja Škofije
10:30 A.S.C.I. 3:2 Bronx  
11:20 Forti in kafana 1:2 Quazi team  
12:10 Black & white 2:4 Bruhoti  
  RC Storitve   Prost  
         
14.Krog,nedelja 18.03.2018 Dvorana Burja Škofije
10:30 Bruhoti 1:4 Forti in kafana  
11:20 Quazi team 2:4 A.S.C.I.  
12:10 Bronx 2:8 RC Storitve  
  Black & white   Prost  

 

 

 

 

JESENSKI DEL

1. Krog, nedelja 05.11.2017 Dvorana Burja Škofije
         
10:30 Quazi team 7:2 ŠK Mega  
11:20 Bruhoti 4:3 A.S.C.I.  
12:10 Black & White 4:2 Forti in kafana
  Bronx : Prost  
         
2. Krog, nedelja 12.11.2017 Dvorana Burja Škofije
         
10:30 A.S.C.I. 3:4 Black & White
11:20 ŠK Mega 1:5 Bruhoti  
12:10 Bronx 3:1 Quazi team
  Forti in kafana : Prost  
         
3. Krog, nedelja 19.11.2017 Dvorana Burja Škofije
         
13:30 Bruhoti 4:3 Bronx  
11:20 Black & White 5:2 ŠK Mega  
12:10 Forti in kafana 3:10 A.S.C.I.  
  Quazi team : Prost  
         
4. Krog, nedelja 26.11.2017 Dvorana Burja Škofije
         
10:30 ŠK Mega 8:1 Forti in kafana
11:20 Bronx 3:2 Black & White
12:10 Quazi team 6:6 Bruhoti  
  A.S.C.I. : Prost  
         
5. Krog, nedelja 03.12.2017 Dvorana Burja Škofije
         
10:30 Black & White 4:2 Quazi team
11:20 Forti in kafana 4:8 Bronx  
12:10 A.S.C.I. 5:2 ŠK Mega  
  Bruhoti : Prost  
         
6. Krog, nedelja 10.12.2017 Dvorana Burja Škofije
         
10:30 Bronx 5:8 A.S.C.I.  
11:20 Quazi team 6:2 Forti in kafana
12:10 Bruhoti 2:3 Black & White
  ŠK Mega : Prost  
         
7. Krog, nedelja 17.12.2017 Dvorana Burja Škofije
         
10:30 Forti in kafana 4:4 Bruhoti  
11:20 A.S.C.I. 1:0 Quazi team
12:10 ŠK Mega 1:7 Bronx  
  Black & White : Prost  

 

Trenutna lestvica

Člani 3.SFL

Play off

1. A.S.C.I.                      11
2. MNK Black & White     6
3. Kurjerca bar                4

4. Futsal UP                   3

Play out

5. RC Team                    7

6. Bruhoti                       3
7. SŽTS                         2

Naslednja tekma

Člani

 

Veterani+45

12.04.2019 dvorana Burja Škofije

21.00 B&W : OLMO

Anketa

Kako se bodo odrezali člani in veterani v sezoni 2018-2019?

Sigurno bodo osvojili 1. mesto - 0%
Borili se bodo za vrh lestvice - 22.2%
Letos jim slabo kaže - 33.3%
Me ne zanima kateri bodo - 0%

Vsi glasovi: 9
Glasovanje se je končalo na: April 1, 2019